SFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-LR, LC konektor, 1310nm SM, 20km (HP kompatibilní = ekvivalent JD094B, JD119B)

SFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-LR, LC konektor, 1310nm SM, 20km (HP kompatibilní = ekvivalent JD094B, JD119B).... více
Běžná cena: 2 297  (-9%)
1 728.1 Kč bez DPH
Na dotaz
2 091 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1018276
Kód dod.: XL-MTB-LRv2
EAN: 1018276
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: XtendLan
Popis a parametry

SFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-LR, LC konektor, 1310nm SM, 20km (HP kompatibilní = ekvivalent JD094B, JD119B)

Modul SFP+ pro 10Gbit Ethernet. LC duplexní konektor. Dosah 20km na běžném singlemódovém vlákně. Vlnová délka 1310 nm.

Ekvivalent k HP JD094B. HP kompatibilní se sériemi přepínačů HP48xxx, 58xx,75xx,95xx. Není kompatibilní s přepínači HP ProCurve. Multirate Fiber channel.

Konverzní 10Gigabitový modul rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LR/LW, IEEE802.3ae, 10,3125Gbit/s. Duplexní LC konektor, pro singlemode vlákna. Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro SFP+.

Podpora Fiber Channel 10/8/4/2 Gbps.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ modulu: SFP+

Konektor: LC duplex

Vlnová délka: 1310 nm

Typ vlákna: Singlemode

Dosah spojení: až 20 km

Přenosová marže: 11 dB

Citlivost: -14 dBm

Přenosová rychlost: 10,7 Gb/s

.
Typ vlákna
Singlemode
Technologie SFP Modulu
10 Gbps
Rozhraní modulu
SFP+

SFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-LR, LC konektor, 1310nm SM, 20km (HP kompatibilní = ekvivalent JD094B, JD119B)

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené


 
Česká Republika
Další informace
    Textové stránky