SFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-LR, LC konektor, 1310nm SM, 20km (HP Non-ProCurve = H3C kompatibilní)

SFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-LR, LC konektor, 1310nm SM, 20km (HP Non-ProCurve = H3C kompatibilní).... více
Běžná cena: 3 443  (-17%)
2 356.2 Kč bez DPH
Na dotaz
2 851 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1018351
Kód dod.: XL-MTB-LRv2N
EAN: 1018351
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: XtendLan
Popis a parametry

SFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-LR, LC konektor, 1310nm SM, 20km (HP Non-ProCurve = H3C kompatibilní)

Modul SFP+ pro 10Gbit Ethernet. LC duplexní konektor. Dosah 20km na běžném singlemódovém vlákně. Vlnová délka 1310 nm. HP kompatibilní se sériemi přepínačů HP které nejsou série ProCurve, především přepínače z akvizice firmy H3C. Multirate Fiber channel.

Konverzní 10Gigabitový modul rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LR/LW, IEEE802.3ae, 10,3125Gbit/s. Duplexní LC konektor, pro singlemode vlákna. Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro SFP+.

HP kompatibilní se sériemi přepínačů skupiny přepínačů původní firmy H3C, získané akizicí firmou HP.
Jedná se o řady HP 125xx, A95xx, 88xx, 75xx, A55xx, A-MSR 2xx, A-MSR 3xx, A-MSR 5xx, A-MSR9xx
Kompatibilní s HP 5920.

Podpora Fiber Channel 10/8/4/2 Gbps.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ modulu: SFP+

Konektor: LC simplex

Vlnová délka: 1310 nm

Typ vlákna: Singlemode

Dosah spojení: až 20 km

Přenosová marže: 11 dB

Citlivost: -14 dBm

Přenosová rychlost: 10,7 Gb/s

.
Typ vlákna
Singlemode
Technologie SFP Modulu
10 Gbps
Rozhraní modulu
SFP+

SFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-LR, LC konektor, 1310nm SM, 20km (HP Non-ProCurve = H3C kompatibilní)

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené


 
Česká Republika
Další informace
    Textové stránky